• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

SeSLiManKeN

Öncelikler Herkeze Selamlar Arkadaşlar Sizlerde Güzel BayanLar İle Kameralı Sesli Olarak Görüşmelerinizi seslimanken Sohbet odalarında ücretsiz oLarak Yapabilirsiniz.

Sohbet odalarımız arasında akLınıza Gelebilecek Butün katagorilerde Odalarımıza Mevcuttur Sizlerde Kendinize Yakın Hissettiğiniz Bir Sohbet odasına Giriş Yaparak Katılım Gerçekleştirin.

Sohbet odalarımızda HoşLandığınız Bayanlar İle Bir’e Bir SOhbet edebilirsiniz Sizlerde Kalıcı Dürüst İlişkilere Merhaba demek için Sesli chat bağlantı resimlerine Tıklayarak Sohbet odalarımıza Giriş Yapabilirsiniz.

Sohbet Sitemizin Yazılı Chat Sitelerinden farkı Guvenilir Bir Ortam oLuşturmasıdır Nasıl dersiniz. Eskiden yazılı chat Sisteminde Kullanıcı Kabartmak AMaçlı Boot Dediğimiz Yani Sahte Nicklerden oLuşan Bir kalabalık Sistemi Vardır.

Lakin Sesli chat Sitelerinde Bunu Yapmak İmkansızdır oda İçerisinde Bulunan Herkez Orjinal Nicklere Rumuzlara Sahip Kişilerdir Gerek Sesiyle gerek Kamera Karşısında Gördüğünüz Kişilerle Daha Samimi oLabilir Renkli arkadaşlıklar Kurabilirsiniz.

Sitemizde Kesinlikle argo Ve +18 Gibi Konuşma Ve Sohbetler Yasaktır Seviyeli Sohbet odalarımız arasında Kesinlikle Karşınızdaki insanı rencide edecek kucuk Düşürecek konuşmalar Yapamassınız .

Sohbet esnasında Karşınızdaki insanın özel iletişim araçlarını panele atmak yasaktır Örnek ( mSn Facebook Skype ) vsvs Gibi uLaşım araçlarını Panelde Kesinlikle Paylaşamassınız.

Kurallara uyulduğu Taktirde Hiç Bir Sıkıntı yaşayacağınızı Sanmıyorum Haricinde Harhangi Bir Sorun Karşısında Sohbet odalarında Bulunan Şapkalı Yönetici arkadaşlara Danışarak Yardım alabilirsiniz.

24 Mart 2013 160 okunma ,
hedefdizayn

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Baskılı Mağaza Poşeti

10kg Ba kılı Takviyeli Mağaza Poşeti  Yük ek Kilolu 100-150kg Ba kılı Poşet Siparişine Son!!!! İ ter 10kg İ ter 20kg dilediğiniz ölçülerde  ihtiyacınız olduğu anda...

Seo

“SEO, arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimiza yon çalışmalarıdır Site içi ve ite dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır Arama motorlarında yük elmek adına...

Web Tasarım

“Herhangi bir kurumun kurum al kimliğinin yan ıtılma ı ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşme i amacı ile ulu al ve ulu larara ı ağ ortamında yayınlanan online i temlere web ite i ve...

SesliKuzey

Se likuzeycom e li chat ve e li ohbet ite i yeni paneli ve 100+1 ohbet oda i ile on gunlerde ilgi odagi olmu bir arkada lik ite i yeni acilma ina ragmen bir cok buyuk e li chat itelerine...