• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

internet teknelojileri

— İNTERNET TEKNOLOJİLERİNDE MÜKEMMELLİK–
HedefDizayn 2007 yılında konusunda uzman metin yazarları, web tasarım, web programcılık, SEO uzmanlığı, reklamcılık, art direktörler ile sektörel ve profesyonel çözümler sunmak, yeni iş ortaklıkları oluşturmak için kurulmuştur.

Büyük firma olmanın yolunun büyük çalışmaktan geçtiğinin farkında olan kurucularımız sektörel iş birlikleri ile %100 memnuniyet odaklı, özgün ve güvenilir proje yönetimi, tasarım ve teknoloji uygulamalarıyla, etkin ve kar getiren sonuçlara daha hızlı ulaşmanız için çalışıyoruz. Beklentilerinize uygun internet sitelerini en şık tasarımlar ile size sunmayı hedef edinen HedefDizayn tasarım uzmanları mükemmel görselliğin yanı sıra, sizlere özgün ve kreatif çalışmalar sunmakta.

7/24 teknik destek sağlayan ekibimiz klasik reklam ajansı mantığını bir kenara bırakıp, marka ve kurumsallaşma ile ilgili sorunlarınıza farklı bir pencere açar. Uygun maliyetli reklam, tasarım, yazılım, danışmanlık çözümleri üretme ve doğru sonuca ulaşma çabasındayız.

Çalıştığımız firmaların yanında olmak, iyi hizmet vermek, işi sahiplenmek ve doğru projeyi oluşturup başarıya ulaşmak önceliklerimizdendir. Gelin siz de tecrübeli bir web ajansıyla çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.

Rakamlarla HedefDizayn

100 üzeri domain, 75‘e yakın marka
Yaklaşık 2000 web tasarımı
100 müşteriye SEO destek
75’den fazla kurumsal kimlik
25 firma danışmanlığı
35’den fazla e-ticaret yapısı
100 firmaya web danışmanlığı
270 firmaya sosyal medya danışmanlığı
20 tanıtım filmi
100 firmaya kurumsal kimlik çekimi
100’ün üzerinde sanal tur çekimi
100 üzerinde Adwords danışmanlığı
100’ün üzerinde medya planlama hizmeti
100 toplu mail gönderim hizmeti
280 marka müracaatı

hedefdizayn

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

HUZURLU BİR SEYAHAT İÇİN BURAK TUR

Detaylı Bilgi İçin: wwwburakturcom Şirket Adı : BURAK TUR NEMA ORG ELEK TUR İNŞ TİC ve SAN AŞ Mer i : 0631000232900017 &nb p; Reklam larınız Bizim İcn Önemi...

Dünyada Bir İlk Tohumlu Kalem

        Tohumlu Kalem ile Doğamıza Sahip Çıkalım Sizde Doğaya Zarar Vermeden Kurum al Reklamınızı Doğa do tu ürünlerle Yapabilir iniz Bu Kalemin Yapımında Teknolojik Ağaç...